Miljørådet i Furesø - Medlemmer og stedfortrædere

Forening:

Medlem:                              

E-mail:

Tlf.nr.:         

DH-Furesø  Karin Beyer   karinbeyer@outlook.dk 2024 5409  
Stedfortræder    Lotte Pehrsson lotte.p@webspeed.dk   
Friluftsrådet Ingvar Frier (Formand)  frier@12move.dk   2945 3378  
Stedfortræder   Helle Bomgaard  helle@bomgaard.com  2177 5755
Furesø By og Land  John Ehrbahn john-e@post.tele.dk  2081 5949            
Stedfortræder

Søren Rasmussen

sturemus@gmail.com

4030 1244 
Furesø Industri  Solveig Bisgaard    sb@simi-as.dk  4041 0405 
Stedfortræder  Arne Hammer  hammer@farusa.dk 2673 0990 
DN-Furesø  Carsten Juel  cjuel.cj@gmail.com   5141 6781 
Stedfortræder   Alf Blume  alfblume@hotmail.com  2427 1204 
Nordsjællands Landboforening            Christel Hansen chansen@solgaardenfarum.dk  4499 2127 
Stedfortræder  Lisbeth Toft Christensen I.rokkedysse@gmail.com   
Lokalsamfundenes Samvirke
Eddi Meier   eddimeier@live.dk 3061 1884
Miljøforeningen Agenda 21              Jane Lindum (Kasserer)  janelindum@gmail.com   6165 5547 
Stedfortræder    Palle Jacobsen lisbeth.palle@jacobsen.mail.dk  
Furesø Erhvervsforening    Henning Kornbo  henning@kornbo.dk  4090 1090 
       

Valgt på offentlig møde den 19-10-2017:

 

Medlem:

E-mail:

Tlf.nr.:

Steen Prytz Jensen  prytz.jensen@hotmail.com  2331 0882 
  Erik Schmidt  eschmidt@solgaardenfarum.dk  4497 2127 
  Charlotte Søllner Hernø  c.c.s.herno@gmail.com  2160 1836 
Stedfortræder 1  Finn René Jørgensen frj@businessfocus.dk  2360 3808 
Stedfortræder 2  Mogens Dalboe  mogens@dalboe.dk  2330 9122 
Stedfortræder 3  Bent Johannsen inoconsult@gmail.com  2032 1258 
       

                                                           

                                                                                              

                                                                         

                                                                                   

                                                           

                                                                                                                                

 

            

                                                     
                     

                                                                                                          

 

                                                                         

 

Sidst opdateret 12. juni 2018

Kontakt

Center for By og Miljø

Stiager 2
3500 Værløse
Tlf.: 7235 4000

Skriv til os via Digital Post  (borger)

Skriv til os via Digital Post (virksomhed)

For pressen