Seniorrådets medlemmer

Præstestien med træ
Seniorrådet

      Kontaktoplysninger
        

Birthe Olesen

   

Formand

Birthe Olesen

Højeloft Vænge 159

3500 Værløse

Tlf: 44485014

Mail: birtheolesen@gmail.com

Arne Ziegler

Næstformand

Arne Ziegler

Rytterhaven 42

3520 Farum

Tlf.: 31907759

Mail: arne.ziegler@gmail.com

 

 Mogens Dalboe

Kasserer

 

Mogens Dalboe

         Æblelunden 5

3520 Farum

Tlf.: 23309122

Mail: Mogens@Dalboe.dk

 

 Poul Winckler

Poul Winckler

         Lillevangspark 45

3520 Farum

tlf.: 20484964

Mail: poul_winckler@vip.cybercity.dk

 

    Marianne Kirchhoff

 

Marianne Kirchhoff

Gedevasevej 7

3520 Farum

Tlf.: 44956617

Mail: marianne.kirchhoff@dadlnet.dk

 

 Annie Klug

 

           Annie Klug

           Priors Alle 4, Hareskovby

  3500 Værløse

  Tlf.: 42805630/44980967

   Mail: anito@youmail.dk

Ilse Schødt     

 

            Ilse Schødt

 

            Lyngholmpark 24

 

            3520 Farum

            Tlf.: 2821 5292

 

             Mail ilseS@privat.dk

 

 

Hans Holm

Hans Holm

Tlf.: 24286041

Mail: Hans.Holm@live.dk


           

 Judith Skriver

                  Judith Skriver

Farum

Mail:

judithskriver@hotmail.com

 

 

Sidst opdateret 20. april 2018

Kontakt

Center for Social og Sundhed

Stiager 2
3500 Værløse
Tlf.: 7235 4000
Skriv til os via Digital Post (borger)

Skriv til os via Digital Post (virksomhed)