Topbillede til fanebladet borger

Seniorrådets medlemmer

Seniorrådet
Seniorrådet
Der er desværre fejl på siden. problemet forventes løst inden for de nærmeste dage.
        

Birthe Olesen

   

Formand

Birthe Olesen

Højeloft Vænge 159

3500 Værløse

Tlf: 44485014

Mail: birtheolesen@gmail.com

Arne Ziegler

Næstformand

 

Arne Ziegler

Ryttervænget 111

3520 Farum

Tlf.: 31907759

Mail: arne.ziegler@gmail.com

 

 Mogens Dalboe

Kasserer

 

Mogens Dalboe

         Æblelunden 5

3520 Farum

Tlf.: 23309122

Mail: Mogens@Dalboe.dk

 

 Poul Winckler

Poul Winckler

         Lillevangspark 45

3520 Farum

tlf.: 20484964

Mail: poul_winckler@vip.cybercity.dk

 

    Marianne Kirchhoff

 

Marianne Kirchhoff

Gedevasevej 7

3520 Farum

Tlf.: 44956617

Mail: marianne.kirchhoff@dadlnet.dk

 

 Annie Klug

 

           Annie Klug

           Priors Alle 4, Hareskovby

  3500 Værløse

  Tlf.: 42805630/44980967

   Mail: anito@youmail.dk

 

      Ilse Schødt

 

            Ilse Schødt

 

            Lyngholmpark 24

 

            3520 Farum

            Tlf.: 2821 5292

 

             Mail ilseS@privat.dk

 

 

Hans Holm

Hans Holm

Tlf.: 24286041

Mail: Hans.Holm@live.dk


           

 Judith Skriver

                  Judith Skriver

Farum

Mail: judithskriver@hotmail.com

 

 

Sidst opdateret 26. januar 2018

Kontakt

Center for Social og Sundhed

Stiager 2
3500 Værløse
Tlf.: 7235 4000
Skriv til os via Digital Post (borger)

Skriv til os via Digital Post (virksomhed)